W KIERUNKU DOSTĘPNOŚCI

Zapytanie ofertowe na sprzęt dla osób z niepełnosprawnościami

14-04-2020

FLAGI - POPRAWNE

Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27 zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na zakup i dostawę sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu ,,W kierunku dostępności-wdrożenie kompleksowych zmian w Tarnowskiej Szkole Wyższej odpowiadających potrzebom osób z niepełnosprawnością ” realizowanego przez Tarnowską Szkołę Wyższą ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020r.

Zapraszamy do złożenia oferty.

Załącznik nr 3 -formularz ofertowy

Załacznik nr 2- kosztorys ofertowy