Studia drugiego stopnia na kierunku kosmetologia-Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Tarnowskiej Szkoły Wyższej

25-08-2020

Uprzejmie informujemy, że Polska Komisja Akredytacyjna Uchwałą Prezydium, pozytywnie zaopiniowała wniosek Tarnowskiej Szkoły Wyższej o pozwolenie na utworzenie studiów drugiego stopnia (magisterskich) na kierunku kosmetologia, profil praktyczny. Po otrzymaniu zgody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pozwolenia na prowadzenie tych studiów rozpoczniemy rekrutacje na rok akademicki 2020/2021. Zapraszamy!