Informatyka, psychologia i zarządzanie to trzy najczęściej wybierane kierunki studiów w Polsce. Dwa z nich prowadzone są w Tarnowskiej Szkole Wyższej.

31-07-2020

Informatyka, psychologia i zarządzanie - znalazły się w czołówce najpopularniejszych kierunków studiów w rekrutacji 2019/2020. Tak jak przy poprzednich kilku rekrutacjach najczęściej wybieranym kierunkiem studiów była informatyka. W skali kraju ponad 32 tysiące osób wybrało ten kierunek. Drugim najchętniej wybieranym kierunkiem była psychologia, która również od wielu sezonów nie spada z podium najchętniej wybieranych studiów. Psychologia to kierunek interdyscyplinarny pozwalający na wybór kariery w różnych zawodach. Trzecim najbardziej popularnym kierunkiem w Polsce podczas rekrutacji jest zarządzanie. To także od lat jeden z tych kierunków, na których miejsca są rozchwytywane przez kandydatów. Wyniki przedstawionych analiz bardzo nas cieszą, gdyż świadczą o tym, że prowadzone przez Tarnowską Szkołę Wyższą studia na kierunku psychologia i zarządzanie są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy i młodych ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów i studiowania w naszej Uczelni.