Tarnowska Szkoła Wyższa otrzymała pozwolenie na prowadzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Psychologia.

02-01-2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nasza Uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenie studiów drugiego stopnia na kierunku Psychologia. W związku z tym od dnia 15 stycznia 2020 r. zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat terminu i warunków rekrutacji na studia drugiego stopnia na kierunku Psychologia w Tarnowskiej Szkole Wyższej.