Ważna informacja dotycząca zajęć z Wychowania fizycznego

02-06-2020

Z uwagi na brak możliwości realizacji zajęć wychowania fizycznego w semestrze letnim, spowodowany epidemią koronawirusa powołując się na środowiskowe wytyczne w związku z częściowym przywróceniem działalności uczelni p.13 wydane przez Głównego Inspektora Sanitarnego zarządza się zaliczenie zajęć z wychowania fizycznego w odniesieniu do wszystkich studentów studiów stacjonarnych, na podstawie oświadczenia studenta o czynnym uczestnictwie w zajęciach sportowo-rekreacyjnych.

Wzór oświadczenia znajduje się w linku poniżej:

Oświadczenie studenta o czynnym uczestnictwie w zajęciach sportowo-rekreacyjnych

Powyższe oświadczenie należy przesłać drogą e-mailową na adres Dziekanatu TSzW: dziekanat@tszw.edu.pl