Ważna informacja dotycząca praktyk.

27-05-2020

Szanowni Studenci!!!

W związku z wydanymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rekomendacjami dotyczącymi realizacji praktyk na studiach pierwszego i drugiego stopnia, oraz jednolitych studiach magisterskich, studenci, którzy rozpoczęli praktyki a nie zakończyli ich z powodu COVID - 19 będą mieli zaliczone praktyki studenckie zgodne z rekomendacjami Ministerstwa na podstawie do tej pory odbytej praktyki. Opiekun oceni, czy efekty uczenia się zostały osiągnięte i praktykę można uznać za zaliczoną - praktyka będzie zaliczona gdy student przedstawi dokumenty potwierdzające odbycie części praktyk zgodnie z przyjętą dokumentacją.

Studenci, którzy nie rozpoczęli praktyk mogą je mieć zaliczone na podstawie zaświadczenia od dyrektora placówki oświatowej (zgodnie z wytycznymi w instrukcji praktyk). Zaświadczenie powinno zawierać informacje dotyczące pomocy studenta w ramach praktyk studenckich w zdalnym nauczaniu.