Zaliczenie z przedmiotu - Fortepian

28-05-2020

Zaliczenia z przedmiotu Fortepian odbędą się wg ustalonego w najbliższym czasie harmonogramu. Program zaliczeniowy dla tego przedmiotu winien składać się z trzech wybranych utworów fortepianowych przygotowanych podczas zajęć w semestrze zimowym. Zdobycie zaliczenia jest warunkiem kontynuacji nauki gry na fortepianie w następnych semestrach. Z uwagi na specyfikację przedmiotu i potrzebę ustalenia szczegółów zaliczenia prosimy o kontakt telefoniczny z wykładowcą dr Antonim Stańczykiem - Rektorem TSzW od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00 pod numerem telefonu 14 657 10 55 wew. 1.