40 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE- zaproszenie dla studentów i absolwentów kierunku Kosmetologia.

31-10-2019

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Od lat łączy wiedzę na najwyższym poziomie z ofertą najlepszych producentów kosmetycznych (ponad 600 marek z Polski i świata). W tym roku Targi Kosmetyczne odbędą się w Krakowie w dniach 9-10 listopada.

Okrągła jubileuszowa edycja obfituje w nowości m.in :

Sesje advanced beauty (med & science) i sesje lashes, to odpowiedź na dynamiczne zmiany na rynku usług kosmetyki profesjonalnej, natomiast sesja edu: specjalizacja i start w biznesie, to oferta kongresowa przeznaczona dla osób, które w biznesie beauty stawiają swoje pierwsze kroki.
Sesje medical beauty (limitowana liczba miejsc) to teraz przede wszystkim praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej i zaawansowanych procedur beauty.
Studenci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu dla profesjonalistów z branży beauty,
mogą kupić dwudniowy karnet w cenie 60 zł dla grupy min.10 osób.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z AMBASADORKĄ LNE Panią Dominiką Mleczko- studentką kierunku Kosmetologia w Tarnowskiej Szkole Wyższej
e-mail: dominikamleczkolne@gmail.com