SPOŁECZNA MOC UCZELNI

SZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWENA NA USŁUGĘ CATERINGOWĄ W RAMACH PROJEKTU ”SPOŁECZNA MOC UCZELNI”

21-10-2019

W celu szacowania wartości zamówienia Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27 zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na usługę cateringową w ramach projektu „SPOŁECZNA MOC UCZELNI – opracowanie i realizacja programów służących rozwijaniu kompetencji kluczowych wśród niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zapraszamy do złożenia oferty.

Załącznik 1 – Formularz ofertowy

Załącznik 2 – Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych i osobowych