Dodatkowe punkty w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego

04-01-2020

Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków i roczników na wykład z okazji 85 – lecia powstania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zatytułowany „Rzeczypospolita ubezpieczonych – 85 lat ZUS”

Wykład poprowadzi Pani Sabina Wójcik, specjalista z wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji. Studenci będą mogli zapoznać się z historią ZUS oraz specyfiką systemu ubezpieczeń w Polsce a także z udogodnieniami w korzystaniu z usług ZUS w formie Platformy Usług Elektronicznych. Wykład odbędzie się 20 stycznia w siedzibie Uczelni o godzinie 16.30.

Proszę o zgłaszanie obecności w sekretariacie TSzW do dnia 17 stycznia, obowiązuje limit: 80 miejsc;

Studenci, którym brakuje 10 punktów do zaliczenia przedmiotu: Praktyczne doskonalenie zawodowe w semestrze zimowym, mogą zdobyć wymaganą liczbę poprzez obecność na tym wykładzie.