Ważne informacje dotyczące rekrutacji 2023/2024

Kilka słów na temat studiów licencjackich na kierunku Resocjalizacja i bezpieczeństwo publiczne.

05-05-2023

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2023/2024. Dzisiaj kilka słów na temat studiów licencjackich na kierunku Resocjalizacja i bezpieczeństwo publiczne. Studenci starszych roczników na tym kierunku, którzy studiują w naszej Uczelni nazywają się "kierunkiem mundurowym". W ramach studiów studenci mają możliwość odbywania praktyki i wizyt studyjnych w zakładach karnych, w zakładach poprawczych, w jednostkach straży granicznej, policji. Mają także możliwość zdobywania wiedzy od osób będących wieloletnimi pracownikami służb mundurowych, instytucji resocjalizacji i systemu penitencjarnego. Tarnowska Szkoła Wyższa Akademia Nauk Stosowanych jest jedyną Uczelnią w Tarnowie, która oferuje studia na tym kierunku. Zapraszamy !