Ważna informacja dla Studentów IV roku studiów jednolitych magisterskich PPiW - Wybór promotora

05-05-2023

Szanowni Studenci IV roku studiów jednolitych magisterskich PPiW,

W związku z dokonanym przez Państwa wyborem obszaru, w zakresie którego przygotowana zostanie praca magisterska uprzejmie informujemy, że do każdego obszaru tematycznego wskazani zostali promotorzy Państwa prac. Wobec powyższego w Dziekanacie Uczelni należy OSOBIŚCIE dokonać zapisu do danego promotora (ze względu na ograniczoną ilość miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń). Zapisy obowiązują do 16 maja. Po tym terminie osoby, które nie wybrały promotora zostaną przydzielone losowo do promotorów, u których pozostaną wolne miejsca na seminaria.