17 kwietnia 2023 r. - bezpłatne szkolenie kosmetyczne w formie online firmy Clarena dla studentów kierunku Kosmetologia.

13-04-2023

Szanowni Studenci kierunku kosmetologia,

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów kierunku kosmetologia, na  szkolenie w formie online firmy Clarena, na szkoleniu będzie omawiany następujący zabieg:

Chemabrazja 40% TCA + kwas kawowy - zabieg głęboko złuszczający na bazie kwasu trójchlorooctowego (TCA) o dermatologicznej skuteczności; polecany dla skór z teleangiektazjami, zmarszczkami, objawami fotostarzenia i bliznami.

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek - 17.04.2023 r. godz. 10:00 -  online.

Studenci, którzy wezmą udział w szkoleniu otrzymają bezpłatny certyfikat oraz zdobędą 10 pkt. w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez mail: praktyki.kosmetolog@tszw.edu.pl

Zapraszamy do zapisów!