Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych w ramach nowych kierunków studiów podyplomowych-16 listopada 2019r. godz. 9:00

Informujemy, że dnia 16 listopada br. o godz. 9:00 rozpoczną się pierwsze zajęcia dydaktyczne w ramach studiów podyplomowych na następujących kierunkach:

1.Bibliotekoznawstwo,

2.Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika),

3.Edukacja i rehabilitacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,

4.Pedagogika specjalna w pięciu specjalnościach (oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika, autyzm, pedagogika terapeutyczna),

5. Logopedia,

Aktualnie trwa także rekrutacja na studia podyplomowe: Wczesne wspomaganie rozwoju. Studia rozpoczną się w styczniu 2020r.

Zajęcia na każdym z w/w kierunków prowadzone są także metodą e-learningową.

W sprawie rekrutacji na w/w kierunki studiów zapraszamy do kontaktu: telefonicznego 14 657 10 55 wew.15 lub 12, mailowego: uczelnia@tszw.edu.pl, osobistego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jak do nas trafić? Znajdujemy się na terenie dawnych koszar wojskowych przy ul. Mościckiego 27- naprzeciw Centrum Handlowego „MAX” w Tarnowie.

Zapraszamy też do kontaktu on-line za pomocą formularza kontaktowego http://www.tszw.edu.pl/podyplomowe/