UWAGA WSZYSCY STUDENCI!!! Test kompetencyjny z języka angielskiego – OSTATNI TERMIN

Szanowni studenci roczników:

I rok Pedagogika

I rok Pedagogika specjalna

I rok Kosmetologia

II rok Pedagogika

II rok Pedagogika specjalna

II rok Kosmetologia

III rok Kosmetologia

uprzejmie informujemy, że w dniu 04.10.2017 r, (środa) o godz. 16.00 będzie ostatnia możliwość napisania testu z języka angielskiego. Test ten będzie zawierał materiał leksykalno – gramatyczny na poziomie ustalonym przez Krajowe Ramy Kwalifikacji dla Szkolnictwa Wyższego. Studenci, którzy zdadzą test będą automatycznie zwolnieni z uczęszczania na zajęcia z języka angielskiego oraz z egzaminu końcowego z tego przedmiotu.

Jeżeli student posiada certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie  B2  (lub wyższy) proszony jest o okazanie takiego dokumentu w dziekanacie TSzW.

Studenci, którzy nie przystąpią do egzaminu lub go nie zaliczą będą  uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego zgodnie z harmonogramem.