Uwaga! Termin rozpoczęcia zajęć nowych kierunków studiów podyplomowych – 9 marca 2019 r. godz. 9:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 9 marca 2019r. o godz. 9:00 odbędą się pierwsze zajęcia dla słuchaczy następujących kierunków studiów podyplomowych, rozpoczynających się w semestrze letnim:

1. Diagnoza i terapia pedagogiczna oraz rewalidacja indywidualna;
  2. Edukacja dla bezpieczeństwa;
  3. Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna;
  4. Psychologia w edukacji i wychowaniu;
  5. Wczesne wspomaganie rozwoju;
  6. Przygotowanie pedagogiczne;

Informujemy jednocześnie, że są jeszcze wolne miejsca na kierunkach: Zarządzanie w oświacie, Logopedia, Bibliotekoznawstwo.

Zapraszamy do kontaktu: telefonicznego 14 657 10 55 wew.15 lub 12, mailowego: uczelnia@tszw.edu.pl, osobistego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jak do nas trafić? Znajdujemy się na terenie dawnych koszar wojskowych przy ul. Mościckiego 27- naprzeciw Centrum Handlowego „MAX” w Tarnowie.

Zapraszamy też do kontaktu on-line za pomocą formularza kontaktowego http://www.tszw.edu.pl/podyplomowe/

WYMAGANE DOKUMENTY:

Kwestionariusz kandydata na studia podyplomowe:  kwestionariusz do pobrania tutaj

Do wypełnionego druku należy załączyć następujące dokumenty:

• Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych z logopedii lub studia podyplomowe z logopedii
  • Dowód osobisty do wglądu.
  • Dokument potwierdzający posiadanie przygotowania pedagogicznego (dla kierunków, które wymagają posiadanie tych kwalifikacji przed podjęciem studiów podyplomowych)
  • Kserokopię dowodu wpłaty opłaty wpisowej (200 zł). (opłata za postępowanie związane z przyjęciem na studia)