SPOŁECZNA MOC UCZELNI- od 1.02.2019r. Tarnowska Szkoła Wyższa realizuje kolejny projekt dofinansowany ze środków europejskich- szkolenia dla kosmetologów, szkolenia językowe, szkolenia komputerowe.

Uprzejmie informujemy, że nasza Uczelnia podpisała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowę o dofinansowanie projektu „SPOŁECZNA MOC UCZELNI – opracowanie i realizacja programów służących rozwijaniu kompetencji kluczowych wśród niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego”, którego wartość wynosi 500 000,00 zł. W projekcie będą mogły wziąć udział osoby w różnym wieku od 15 lat do 60+. Zadania realizowane w ramach projektu będą w szczególności dotyczyć kursów i szkoleń w zakresie:

1. języka angielskiego,

2. kosmetologii: kurs makijażu, kurs przedłużania rzęs metodą 2:1 ,kurs pielęgnacji i stylizacji paznokci  z elementami podologii,

3. informatycznym: AUTOCAD 2D , AUTOCAD 3D, ECDL

4. rozwijania kompetencji społecznych,

5. przedsiębiorczości i innowacji.

Udział we wszystkich formach szkolenia jest bezpłatny. Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem programów kształcenia w powyższych obszarach oraz opracowaniem zasad rekrutacji, która rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca 2019r. Kursy i szkolenia realizowane będą po wakacjach. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie proszone są o śledzenie naszej strony internetowej.