Nabór na kursy języka angielskiego na poziomie B1 i B2 !!!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że trwa nabór na kursy języka angielskiego na poziomie B1 oraz B2.

1. Kurs języka angielskiego na poziomie B1 – 60 godzin dydaktycznych – rozpoczęcie zajęć 12.11.2018 r.

2. Kurs języka angielskiego na poziomie B2 – 80 godzin dydaktycznych – rozpoczęcie zajęć 08.10.2018 r.

Ukończenie kursu języka angielskiego na poziomie B2 i zdanie Egzaminu JetSet Level 5 uprawnia nauczycieli do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-IV szkoły podstawowej zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Informujemy jednocześnie, że Tarnowska Szkoła Wyższa będąc Językowym Centrum Egzaminacyjnym „Pearson” posiada uprawnienia, by dla osób zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu potwierdzającego umiejętności językowe, zorganizować i przeprowadzić egzamin w Tarnowie w siedzibie Uczelni przy ul. Mościckiego 27.

Szczegółowych informacji na temat warunków realizacji każdego kursu udzielamy osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie Uczelni przy ul. Mościckiego 27, tel. 14 657 10 55 wew. 12 lub mailowo: uczelnia@tszw.edu.pl. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do kontaktu !!!