www.tszw.edu.pl / tel. 14 657 10 55

Studiuj z nami: KOSMETOLOGIA / PEDAGOGIKA / PEDAGOGIKA SPECJALNA
OD 1.10.2017 STUDIA MAGISTERSKIE

Opinie Studentów i Słuchaczy TSzW

 

„Polecam, miła atmosfera przyjaźnie nastawieni wykładowcy, którzy służą pomocą i poradą” 2018 r.

Słuchaczka studiów podyplomowych

„Studiowanie na kierunku Kosmetologia pozwoliło mi rozpocząć pracę w zawodzie  na stanowisku kosmetologa . Moja praca opiera się w całości z wiedzy oraz umiejętności, które nabyłam podczas studiów.  Są to zakresy z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, jak i ciała , pielęgnacji i oprawy upiększającej dłoni oraz stóp, depilacji woskiem oraz regulacji brwi i poprawnej henny rzęs i brwi.Moja opinia o studiach jest dobra, ponieważ można zdobyć dużo cennej wiedzy, oraz pogłębiać swoją pasję poprzez uczestnictwo w  organizowanych przez Uczelnię szkoleniach” 2017 r. 

Studentka kierunku Kosmetologia 

 

„Formułując swoją opinię na temat studiowania w TSZW nie odniosę się do awansu zawodowego i umiejętności wykorzystywanych w pracy zawodowej, z racji tego, iż nie pracuję obecnie w pedagogice i na razie nie poszukuję pracy w tym zawodzie. Studia podjęłam w celu samorozwoju oraz pozyskania wiedzy i umiejętności bardzo przydatnych i potrzebnych do realizacji codziennych obowiązków „pełnoetatowej mamy” nieco bardziej wymagających dzieci. Natomiast moja ogólna opinia na temat studiowania w TSZW jest bardzo dobra. Są to moje trzecie studia i jak do tej pory nie spotkałam się na żadnej uczelni z tak przychylnym i życzliwym podejściem do studenta, i to ze strony wykładowców jak i pracowników uczelni, za co przy tej okazji jeszcze raz bardzo dziękuję!

Wiedza pozyskana w trakcie studiów jest moim zdaniem, bardzo cenna, gdyż w większości przypadków wykładowcami byli praktycy, którzy wraz z wiedzą teoretyczną przekazywali nam swoje własne doświadczenia i wiedzę praktyczną co sprawiło, iż zdobywana wiedza daje się łatwo zastosować w praktyce. Mam cichą nadzieję, że będę miała jeszcze okazję kształcić się w Państwa Uczelni” 2017 r. 

 Absolwentka kierunku Pedagogika  

 

„Tak jak najbardziej polecam tą uczelnię…”  2017 r. 

Absolwentka kierunku Pedagogika 

 

„W bardzo dobrym miejscu , miły klimat oraz osoby która zrozumieją Cb i pomogą jak ma się problem . Polecam się wybrać na tą uczelnie a nie pożałujesz” 2016 r.  

Student kierunku Pedagogika  

 

„Polecam szkołę i poradnię , bardzo dobrzy specjaliści” 2016 r. 

 Pacjent Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE OPINIE ! 

Strefa studenta