25.03.2023 r. - Szkolenie kosmetyczne firmy YONELLE dla studentów kierunku Kosmetologia !

08-03-2023

Szanowni Studenci Kierunku Kosmetologii!

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów kierunku kosmetologia na pokaz firmy kosmetycznej YONELLE, MedEstelle - na szkoleniu będzie omawiany i pokazywany następujący zabieg:

• Cosmo S Peel z retinolem to zabieg polegający na synchronicznym zastosowaniu peelingu kwasowego dobranego do indywidualnych potrzeb skóry oraz nowatorskiego boostera z micelarnym retinolem. Zabieg rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza rumień i wygładza zmarszczki.

Szkolenie odbędzie się w sobotę - 25.03.2023 r. godz. 12:00 w pracowni kosmetologicznej Naszej Uczelni. Studenci, którzy wezmą udział w szkoleniu otrzymają certyfikat oraz zdobędą 10 pkt w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.
Koszt: 60 zł - (certyfikat + upominek). Płatność w dniu szkolenia. Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez mail: praktyki.kosmetolog@tszw.edu.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów!