Seminarium pt. "Bielactwo nabyte u kobiet. Piękno czy powód do piętnowania" w ramach Koła Naukowego Kosmetologii - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

28-02-2023

Szanowni Studenci kierunku Kosmetologii,

Seminarium pt. "Bielactwo nabyte u kobiet. Piękno czy powód do piętnowania", na podstawie artykułu, o takim samym tytule, który ukazał się w czasopiśmie Kosmetologia Estetyczna 6/2022 autorstwa studentki II roku kosmetologii, Pani Pauliny Kwietoń, Przewodniczącej Koła Naukowego Studentów Kosmetologii.

Serdecznie zapraszamy studentów kosmetologii na seminarium w dniu 3.03.2023 r. o godzinie 15.00 w siedzibie Uczelni TSzW ANS w ramach spotkania Koła Naukowego "Kleopatra". Udział w seminarium umożliwi zdobycie 2 godzin w ramach modułu Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: praktyki.kosmetolog@tszw.edu.pl Obowiązuje limit 30 osób.