Rekrutacja uczestników do projektu "W KIERUNKU DOSTĘPNOŚCI – wdrożenie kompleksowych zmian w Tarnowskiej Szkole Wyższej, odpowiadających potrzebom osób z niepełnosprawnościami".

05-01-2021

FLAGI - POPRAWNE

Tarnowska Szkoła Wyższa ogłasza rekrutację na szkolenie realizowane w ramach projektu "W KIERUNKU DOSTĘPNOŚCI – wdrożenie kompleksowych zmian w Tarnowskiej Szkole Wyższej, odpowiadających potrzebom osób z niepełnosprawnościami". Szczegółowe informacje na temat szkoleń i zasad rekrutacji zawarte są w Regulaminie Projektu .

Rekrutacja trwa do 10 lutego 2021 r.