Rozmowy o macierzyństwie i rodzicielstwie z Sabiną Jakubowską - możliwość wzięcia udziału w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego

30-01-2023

O tym, jak ważne jest fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie matki oraz rodziny w czasie ciąży, porodu i po porodzie zapewne nikogo przekonywać nie trzeba – spotkanie z profesjonalną opiekunką okołoporodową (doulą) to niepowtarzalna okazja, by rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania dotyczące tej jakże ważnej okoliczności. Prowadzącą i główną rozmówczynią podczas tych spotkań będzie Pani Sabina Jakubowska – doktor nauk humanistycznych, certyfikowana opiekunka okołoporodowa, członkini Stowarzyszenia DOULA w Polsce, wzięta pisarka (autorka wielokrotnie nagradzanej powieści „Akuszerki”), a przy tym wspaniała, mądra i serdeczna kobieta. W ramach spotkania poruszane będą zagadnienia dotyczące budowania dobrych relacji w rodzinie poprzez rozmowy, oswajania lęków przed porodem, pielęgnacji noworodka, akceptacji zmieniającego się ciała kobiety po ciąży i porodzie, budowania więzi z dzieckiem przez masaż, dogłębnego omówienia kwestii związanych z karmieniem piersią, a także porady, kiedy i jaką literaturę należy czytać małemu dziecku.

Spotkania te, co warto podkreślić, adresowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn – przyszłych lub obecnych ojców, małżonków, partnerów, którzy chcą aktywnie i świadomie uczestniczyć w życiu rodziny i dzieci. Ważnych spraw do omówienia jest naprawdę wiele, a osoba prowadzącej gwarantuje spotkanie na najwyższym poziomie i w niepowtarzalnej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem i rozmowami z dr Sabiną Jakubowską zapraszamy:

1 lutego 2023 r. o godz. 17.00 do Sali Kameralnej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30.