27 stycznia 2023 r. - warsztaty kosmetyczne firmy Bielenda Professional dla studentów kierunku Kosmetologia.

18-01-2023

Szanowni Studenci !

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów kierunku kosmetologia, na szkolenie firmy Bielenda , na szkoleniu będzie omawiany i pokazywany następujący zabieg:

RETI - 5GFs - Restrukturyzacja i odmładzanie skóry z mikroenkapsułkowanym retinolem oraz kompleksem czynników wzrostu.

To całoroczna terapia restrukturyzująca i odmładzająca skórę. Wielokierunkowa, spersonalizowana i kompleksowa terapia przeciwstarzeniowa o szerokim spektrum działania. Łączy w sobie działanie ultranowoczesnej, stabilizowanej formy retinolu zamkniętej w specjalnej sferze za pomocą zaawansowanej technologii mikroenkapsulacji z kompleksem aż 5 czynników wzrostu.

Szkolenie odbędzie się w piątek - 27.01.2023 r. godz. 15:00 na pracowni kosmetologicznej Naszej Uczelni.

Studenci, którzy wezmą udział w szkoleniu otrzymają certyfikat oraz zdobędą 10 pkt w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów!