Tarnowska Szkoła Wyższa Akademia Nauk Stosowanych uhonorowana tytułem "Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022".

22-11-2022

Dnia 18 listopada 2022 r. na uroczystej gali Symbol 2022 Jej Magnificencja prof. nadzw. dr Bożena Szołtysek otrzymała z rąk Pana Jakuba Lisieckiego, Redaktora Naczelnego „Monitora Rynkowego” tytuł Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2022 dla Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych przyznany decyzją Kapituły Symbolu.

Program Symbol to ogólnopolski program medialny, powstały w 2011 r., w którym wyróżniane są firmy, uczelnie, instytuty naukowe i inne liczące się podmioty stanowiące niedościgniony wzór w swojej branży.

Ta prestiżowa nagroda dedykowana jest instytucjom, których działalność ukierunkowana jest na przyszłość, postęp oraz innowacyjne rozwiązania.

Fotorelacja