Przedświąteczna Pierwsza Pomoc - współpraca naszej Uczelni ze Stowarzyszeniem Malta Służba Medyczna.

18-11-2022

Studenci Koła Naukowego "Kleopatra" wraz z opiekunem Panią dr Karoliną Szymurą zapraszają całą społeczność akademicką naszej Uczelni do włączenia się do Akcji Mikołajkowej dla pacjentów oddziałów pediatrycznych tarnowskich szpitali.

Upominki ( m. in. zabawki, słodyczne, gdy planszowe itp. ) można składać w Dziekanacie Uczelni do dnia 2.12.2022 r lub w Pracowni Kosmetologii podczas prowadzonych tam zajęć.