UWAGA kosmetolodzy i studenci kierunku kosmetologia- możliwość udziału w projekcie "Ucz sie u mistrza"

14-11-2022

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie prowadzi projekt pn. „Ucz się u Mistrza". Branża kosmetyczna, fryzjerska, gastronomiczna i hotelarska może otrzymać dofinansowanie do szkoleń. Osoby zainteresowane podnoszeniem kompetencji swoich pracowników mają możliwość skorzystania z dofinansowania do 30 kwietnia 2023 r. Więcej informacji na stronie internetowej projektu po więcej informacji: Skorzystaj z bonów na usługi uczenia w miejscu pracy – Ucz się u Mistrza (pociagdokariery.pl). Rekrutacją w Tarnowie zajmuje się Pani Paulina Turek – Tarnów, al. Solidarności 5-9, 1 piętro pokój 135, tel. 690 261 547, e-mail: paulina.turek@wup-krakow.pl.