Aktualności

Psychologia i zarządzanie- w naszej Uczelni prowadzone są dwa z pięciu najczęściej wybieranych kierunków studiów w rekrutacji 2022/23

02-11-2022

Blisko 430 tys. osób zostało przyjętych w Polsce na I rok studiów w roku akademickim 2022/2023 w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki. Studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie rozpoczęło ponad 326 tys. osób, a studia drugiego stopnia ponad 103 tys. osób. Kandydaci na studia najchętniej wybierali: informatykę, psychologię, zarządzanie, prawo oraz kierunek lekarski.  Dużą popularnością cieszyły się także: informatyka i systemy inteligentne, inżynieria internetu rzeczy, zarządzanie i prawo w biznesie, komunikacja wizerunkowa, sztuczna inteligencja/Artificial Intelligence, mechanika i projektowanie maszyn (źródło: MEiN)

Bardzo cieszymy się, że nasza Uczelnia wpisuje się w trend ogólnopolski i oferuje (oprócz innych licznych kierunków studiów) studia wyższe na dwóch spośród pięciu najchętniej wybieranych kierunków studiów, tj.  psychologia i zarządzanie.

TSzW Copyright © 2022 TSzW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design by GreenMouse |