"Growth Mindset, czyli jak wspierać nastawienie na rozwój w sobie i w uczniach, aby chętniej podejmowali wyzwania i nie bali się porażek"

17-05-2022

Uprzejmie informujemy, że 24 maja br. w godz. od godz. 16.00 do 17.00 Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie zaprasza na mini-warsztaty połączone ze spotkaniem autorskim z Dorotą Uchwat-Zaród i Marcinem Zarodem, twórcami książki pt. "Godziny Rozwoju. Jak wspierać nastawienie na rozwój i uczyć  (się) innowacyjnie", która zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie na innowację społeczną z dziedziny edukacji. W trakcie spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę o tym, jak praktycznie wykorzystać teorie nastawienia na rozwój w pracy z uczniami, a także podczas wychowywania własnych dzieci, a także jak unikać sytuacji, które popychają  młodych ludzi w kierunku nastawienia na trwałość. Warsztaty skierowane są do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz do studentów kierunków pedagogicznych.

Zapisy na warsztaty prowadzone są w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie przez formularz zgłoszeniowy.