29 kwietni 2022r. godz. 16:00 warsztaty otwarte "Prawda o uzależnieniach i ich terapii w teorii i praktyce"- prowadzący mgr Antoni Marcke

05-04-2022

W dniu 29.04.2022r. o godz. 16.00 w sali D Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych odbędą się otwarte warsztaty dotyczące  problematyki uzależnień i ich terapii. Wykład oraz prezentacje przedstawi mgr Antoni Marcke -specjalista z zakresu terapii uzależnień, działacz społeczny. Temat warsztatów " Prawda o uzależnieniach i ich terapii w teorii i praktyce" .
Program warsztatów:
1. Wprowadzenie- prof. TSzW Józef Jedynak,
2. Wykład- mgr Antoni Marcke ,
3. Dyskusja.
4. Zakończenie.

W warsztatach wezmą udział studenci II roku psychologii, studenci innych kierunków oraz członkowie Koła Resocjalizacji i Bezpieczeństwa.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres: dzialnauczania@tszw.edu.pl