05 marca 2022 r. pokaz marki Palena Biocosmetics dla studentów kierunku kosmetologia.

27-02-2022

Palena Biocosmetics Ltd. jest producentem profesjonalnej linii kosmetyków „Spa Abyss „opartej na naukowym i medycznym podejściu do kosmetologii. Firma Palena Biocosmetics została założona w 1992 roku przez dermatologa i kosmetologa, Dra Pambosa CHARALAMBOUSa. Od tego czasu zajmuje się komponowaniem i produkcją rewolucyjnych preparatów do pielęgnacji skóry. W tym celu wykorzystuje najnowocześniejsze składniki i technologie potwierdzone naukowo i sprawdzone przez efektywne badania. Palena Biocosmetics, której siedziba znajduje się w Nikozji na Cyprze, jest wiodącą firmą na rynku kosmetycznym. Oferuje szeroki wybór produktów z wielu kategorii, w tym aktywne kosmeceutyki, profesjonalne zabiegi kosmetyczne, pielęgnację skóry i włosów, organiczne i naturalne produkty do pielęgnacji skóry i kosmetyki bez parabenów. Rozumiejąc znaczenie skuteczności i bezpieczeństwa przy wytwarzaniu produktów pielęgnacyjnych, ma na celu tworzenie profesjonalnych linii: od receptur opartych na roślinach, po zaawansowane technologicznie kosmeceutyki sięgające dermatologii. Dzięki bogatemu doświadczeniu zespołu specjalistów (doktorów, chemików, botaników, biologów, itp.), główny obszar badań i rozwoju stanowią nieprzerwana praca nad nowymi substancjami czynnymi i postęp technologiczny.

05.03.2022 r. o godz. 15:00 odbędzie się pokaz marki Palena Biocosmetics Ltd., na którym zostanie zaprezentowany zabieg PHYTO PEELING.

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie osobiście, ponieważ należy uiścić opłatę - sekretariat u p. Katarzyny Baran (od poniedziałku do piątku 08:00 do 16:00) - koszt 30 zł.

Na podstawie udziału w pokazie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.