Konferencja naukowa nt.: „Kryptowaluty i tokenizacja jako nowe trendy w gospodarce”

08-02-2022

Poniżej udostępniamy link do relacji Mateusza Kusznierewicza z konferencji naukowej „Kryptowaluty i tokenizacja jako nowe trendy w gospodarce”.

Byliście kiedyś w Tarnowie? Uważam, że to ładne i zadabane miasto. Osoby które tam poznałem nie tylko serdeczne i życzliwe ale także pomysłowe i ambitne.
Tarnowska Szkoła Wyższa zaprosiła mnie do wygłoszenia inspirującego wykładu o doświadczeniach i konkretnych metodach (również motywacyjnych) wyniesionych ze sportu, które można z powodzeniem zastosować w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Konferencja była poświęcona w głównej mierze tematowi blockchain i tokenizacji. Moi przedmówcy, dr hab. Krzysztof Piech z Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz dr Paweł Modrzyński z Politechniki Bydgoskiej, w tak interesujący sposób przedstawili ten temat, że zacząłem patrzeć na tą technologię z innej perspektywy.

Ciekawią Was kwestie wykorzystania tokenizacji w swoim biznesie? A może nie trzeba Was przekonywać? Jestem ciekawy co o tym sądzicie. Dajcie znać w komentarzu  .

#motywacja #wykład #żeglarstwo #regaty #igrzyskaolimpijskie #mentoring #trener #blockchain #tokeny #sportwbiznesie #dobrykurs Pokaż mniej