14 lutego 2022 r. szkolenie z firmy kosmetycznej Dottore dla studentów kierunku kosmetologia.

28-01-2022

Dottore Cosmeceutici to pierwsza polska marka kosmeceutyków wywodząca się z medycyny estetycznej. Stworzona w 2012 roku szybko podbiła rynek kosmetyczny w Polsce. Oprócz Polski produkty marki Dottore Cosmeceutici docierają również do innych krajów w Europie. Cała produkcja odbywa się w Polsce w oparciu o unikalne receptury i starannie dobrane składniki aktywne i surowce pochodzące z całego świata.

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu: 14 657 10 55 wew.1 - sekretariat u p. Katarzyny Baran (od poniedziałku do piątku 08:00 do 16:00)

Szkolenie to cykl dwóch spotkań - osoby zapisane na termin 14.02.2022 r. to również uczestniczki spotkania w dniu 14.03.2022 r.

I SPOTKANIE

14.02.2022 r. - 10:00 - 14:00 PRZEDSTAWIENIE MARKI + OMÓWIENIE DETALU + ZABIEG ROSSATORE XPRESS

ROSSATORE XPRESS
Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniu. Głównym problemem jest jej aktywność pod wpływem przeżywanych emocji oraz czynników atmosferycznych. Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych naczynka pękają, powstają teleangiektazje oraz rumień. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress, który obniża nadreaktywność skóry, poprawia jej koloryt, działa przeciwzapalnie i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową.

rossatore xpress peel,
rossatore xpress serum,
rossatore xpress mask,
rossatore xpress cream.

II SPOTKANIE

14.03.2022 r. - 10:00 - 14:00 ZABIEG XPRESS + ZABIEG STUDIO.PEEL KWAS MIGDAŁOWY

NMF XPRESS
Głęboko nawilżający zabieg normalizujący proces rogowacenia naskórka. Składniki aktywne poprawiają nawilżenie, uwodnienie i elastyczność skóry. Bogaty kompleks substancji nawilżających daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry.

NMF xpress peel,
NMF xpress serum,
NMF xpress mask,
NMF xpress cream,
sacha butter NMF xpress

STUDIO.PEEL KWAS MIGDAŁOWY
Zabieg na bazie kwasu migdałowego reguluje odnowę komórkową, złuszczając wierzchnie warstwy naskórka. Poprawia strukturę i koloryt skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu łagodzi stany zapalne skóry, goi wypryski i zmiany trądzikowe.

demakijaż,
aplikacja kwasu migdałowego na skórę,
krem S.O.S.