Wybór specjalności-rekrutacja zakończona. Lista specjalności, które będą realizowane na poszczególnych kierunkach studiów.

26-01-2022

Informujemy, że zakończona została rekrutacja na wybór specjalności na poszczególnych kierunkach studiów. Zgodnie z wyborem studentów, poniżej nazwy specjalności, które będą realizowane w Uczelni:

na kierunku: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna- jednolite studia magisterskie- cykl kształcenia 2019-2024:

• Pedagogika Przedszkolna i Wczesnozkolna z logopedią;
  • Pedagogika Przedszkolna i Wczesnozkolna z metodyką nauczania języka angielskiego;

na kierunku: Kosmetologia- studia licencjackie- cykl ksztacenia 2020-2023:

• Kosmetologia stosowana z zarządzaniem zdrowym stylem życia (WELLNESS);

na kierunku Psychologia- studia licencjackie- cykl kształcenia 2020-2023:

• Psychologia zdrowia i resocjalizacji.