Szkolenie "Mezoterapia igłowa i mikroigłowa"- 08 stycznia 2022 r.

07-01-2021

W ramach współpracy z naszą Uczelnią firma mesoestetic ® 8 stycznia 2022 r. godz. 09:00 - 17:00 przeprowadzi szkolenie i zabiegi pokazowe dla studentów kierunku Kosmetologia pt. "Mezoterapia igłowa i mikroigłowa" przy zastosowaniu nowoczesnego urządzenia m.pen.

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie mailowo pod adresem: uczelnia@tszw.edu.pl.  Ilość miejsce ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Tarnowska Szkoła Wyższa daje możliwość swoim studentom stać się częścią wszechświata mesoestetic ®.

Zespół medyczny i szkoleniowy firmy mesoestetic ® będzie do Twojej dyspozycji, aby przeszkolić Cię w zakresie nowych metod leczenia, protokołów i trendów. Krótko mówiąc, nigdy nie przestaniesz się uczyć, a tym samym pomogą Ci się rozwijać.