Aktualności

08 stycznia 2022 r. warsztaty specjalistyczne dla studentów kierunku kosmetologia- peelingi chemiczne.

07-01-2022

W ramach współpracy z naszą Uczelnią firma mesoestetic® 08 stycznia 2022 r. w godz. 09:00 - 17:00 przeprowadzi szkolenie dla studentów drugiego roku studiów magisterskich kierunku Kosmetologia pt. "Peelingi chemiczne".

Tarnowska Szkoła Wyższa podjęła współpracę szkoleniową z Firmą mesoestetic®, która działa na rynku kosmetologicznym od ponad 27 lat. Stała współpraca z branżą medyczną umożliwiła firmie opracowanie wielu innowacyjnych produktów do leczenia problemów estetycznych związanych z oznakami i objawami starzenia oraz problemami z sylwetką. Wyniki i skuteczność tych produktów są znane na całym świecie, ponieważ firma sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach. Mesoestetic® od samego początku ma  jasno określony cel: rozwój i wprowadzanie na rynek na całym świecie zabiegów medycyny estetycznej o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, skuteczności i jakości. 1 kwietnia 2021r. z firma otworzyła pierwszy oddział w Warszawie, co czyni Polskę strategicznym rynkiem dla firmy. 

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie mailowo pod adresem: uczelnia@tszw.edu.pl. Zapraszamy studentki drugiego roku studiów magisterskich kierunku Kosmetologia.

Zdjęcia ze szkolenia:

image1 (8)

TSzW Copyright © 2022 TSzW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design by GreenMouse |