14 grudnia 2021r. "Blackout poetry, czyli jak stworzyć nowy wiersz z cudzych słów"- warsztaty dla studentów wszystkich kierunków.

25-11-2021

"Blackout poetry, czyli jak stworzyć nowy wiersz z cudzych słów"

Przenieś się do wyższego wymiaru. Zasmakuj w poezji. Odkryj w sobie artystyczną duszę pracując z tekstem i czarnym markerem. Dzięki metodzie blackout poetry stworzysz utwory przypominające japońskie haiku. Poprzez zakreślenie wybranych wyrazów na stronach starych ksiąążek i gazet osiągniesz ciekawy efekt literacki i wizualny a przy okazji zaliczysz powtórkę z awangardowego kierunku, jakim był dadaizm.

Termin: 14 grudnia 2021r. godz. 15:00-16:30

Miejsce realizacji: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie, zapisy mailowe: dzialnauczania@tszw.edu.pl

W ramach PDZ możliwość uzyskania zaliczenia  3 godzin.