18 listopada 2021 r. bezpłatny webinar pt. "Depresja u dzieci i młodzieży" w ramach modułu PDZ dla studentów kierunku psychologia.

17-11-2021

Szanowni Państwo,

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” zaprasza na bezpłatny webinar "Depresja u dzieci i młodzieży", które odbędzie się 18 listopada 2021 r. o godzinie 20:00 w formule on-line.

Jak rozpoznać depresję?
Jakie są przyczyny depresji?
Jak rozpoznać, że stan, w którym znajduje się młody człowiek?
Co powinno wzbudzić nasz niepokój?
Czy depresja to choroba?
Jak możemy pomóc naszym uczniom?
Jaką rolę odgrywa rodzic, a jaką nauczyciel?

Szkolenie poprowadzi dr Elżbieta Zubrzycka –  magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktor nauk humanistycznych.

W ramach modułu PDZ zaliczone zostaną 5 godziny. Potwierdzeniem udziału w webinarze będzie potwierdzona rejestracja na zajęcia.

Studenci, którzy po szkoleniu chcieliby poprowadzić zajęcia w tym temacie w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TSzW proszeni są o zgłoszenie tego faktu mailowo na adres dzialnauczania@tszw.edu.pl. Dla tych studentów będzie możliwość zdobycia 25 godzin w ramach modułu PDZ.

Więcej informacji Depresja u dzieci i młodzieży