Warsztaty "Rola i znaczenie zakładu karnego w procesie resocjalizacji" 19.11.2021 r. o godz. 14.00 - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów kierunków pedagogika oraz psychologia

12-11-2021

W ramach realizacji zajęć Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy studentów kierunków pedagogika oraz psychologia do wzięcia udziału w  warsztatach „Rola i znaczenie zakładu karnego w procesie resocjalizacji” .Warsztaty poprowadzą: Dyrektor Zakładu Karnego w Tarnowie ppłk. mgr M. Możdżeń, rzecznik prasowym w/w zakładu mgr por. Beata Bańdur oraz psycholog w/w zakładu mgr por.  Sylwia Cieśla.

Warsztaty odbędą się 19.11.2021 r. o godz. 14:00 w siedzibie Uczelni. Na podstawie udziału można uzyskać 5 godzin w ramach PDZ.

Liczba miejsc ograniczona – 40.

Proszę się zapisywać mailowo w dziale nauczania, e-mail dzialnauczania@tszw.edu.pl

(Dotyczy tylko tych Studentów, którzy w harmonogramie zajęć nie mają przedmiotu Elementy patologii społecznych i kryminologii z prof. TSzW dr J. Jedynakiem i nie brali udziału w tym warsztacie dnia 15.10.2021r.)