Konferencja pt. "Aktualność myśli społeczno-edukacyjnej bł. kard. Stefana Wyszyńskiego" - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów TSzW

04-11-2021

W ramach realizacji PDZ zapraszamy studentów Tarnowskiej Szkoły Wyższej do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji, organizowanej przez MCDN Ośrodek w Tarnowie Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, która odbędzie się dnia 8.11.2021 w godz. 15:00 - 18:15.

Ideą konferencji jest włączenie się w obchody Roku Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego poprzez przybliżenie poglądów społecznych i wychowawczych oraz nauki Prymasa Tysiąclecia. Program konferencji wpisuje się także w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022: wychowanie do wrażliwości na prawdę i dobro, kształtowanie właściwych postaw szlachetności, zaangażowania społecznego. Konferencja została objęta honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża, Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak. Konferencja uzyskała także patronat medialny RDN Małopolska oraz Tarnowskiego Gościa Niedzielnego.

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej w sali konferencyjnej MCDN Ośrodek w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30.

Rejestracja: https://srs.mcdn.edu.pl/tarnow/aktualnosc-mysli-spoleczno-edukacyjnej-bl-kard-stefana-wyszynskiego/