Konferencja pt. "Czy szkoła może być czuła na potrzeby człowieka? Tak pod warunkiem, że zadba o dobrostan" - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów TSzW

28-10-2021

W ramach realizacji PDZ zapraszamy studentów Tarnowskiej Szkoły Wyższej do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji online, organizowanej przez MCDN Ośrodek w Tarnowie pt.  "Czy szkoła może być czuła na potrzeby człowieka? Tak pod warunkiem, że zadba o dobrostan", która odbędzie się dnia 15.11.2021 w godz. 15:00 - 18:15.

Konferencję poprowadzi Pani Ewa Radanowicz – Dyrektorka Szkoły Podstawowej w Radowie Małym, zarządzanej wg autorskiego programu, która w 2016 została członkiem międzynarodowej sieci Ashoka Changemaker Schools. Ekspert ds. przestrzeni edukacyjnej, zmiany i innowacji w projektach polskich i międzynarodowych. Członek Rady Programowej projektu Szkoła dla Innowatora, należy do społeczności The Global Change Leader Ashoka. Autorka książki „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”.

W trakcie konferencji zostaną poruszone następujące zagadnienia:

- postawa wrażliwości w codzienności szkolnej i przedszkolnej – dostrzeganie potrzeb
- rola dyrektora i nauczyciela w budowaniu dobrostanu w szkole i przedszkolu
- budowanie systemów wsparcia na przykładzie programu „Tu dba się o DOBROSTAN”
- PIRAMIDA POTRZEB EDUKACYJNYCH – droga jaką przechodzą placówki, które ją respektują
- LIDER DOBROSTANU i siewca zmiany
- autodiagnoza i moc „Parasola Dobrostanu”

Z udziału w konferencji uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Rejestracja on-line: https://srs.mcdn.edu.pl/tarnow/czy-szkola-moze-byc-czula-na-potrzeby-czlowieka-tak-pod-warunkiem-ze-zadba-o-dobrostan/