Egzamin poprawkowy u dr Marioli Komorowskiej dla I roku Pedagogiki (licencjat) i I roku Pedagogiki specjalnej (licencjat)

06-09-2019

Szanowni Studenci I roku Pedagogiki (licencjat) i I roku Pedagogiki specjalnej (licencjat) !

Uprzejmie informujemy, że egzamin poprawkowy u dr Marioli Komorowskiej z przedmiotu Pojęcia i systemy pedagogiczne został ustalony na dzień 13 września (piątek) na godzinę 16.00.  Zakres materiału jest Państwu znany i pozostaje taki jak do tej pory. Forma – ustne odpowiedzi.