Konferencji pn. Bliżej książki, bliżej siebie, która odbędzie się 15 października, w godz. 10.00 - 14.35 - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów kierunków pedagogika oraz psychologia.

05-10-2021

W ramach realizacji zajęć Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy do wzięcia udziału studentów kierunków pedagogika oraz psychologia w konferencji połączonej z warsztatami „Bliżej książki, bliżej nieba”. Konferencja odbędzie się 15.10.2021 r. w godz. 09:30 – 14.35 organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie ul. Nowy Świat 30. Rejestracja uczestników na stronie biblioteki.

Program:

Wykłady:

1.    Bliscy książce, bliscy sobie – o czytelnictwie w wychowaniu, edukacji i terapii – dr D. Bełtkiewicz.

2.    Neurobiologia opowieści. Jak czytanie zmienia nasze mózgi – dr hab. M. Kaczmarzyk

3.    Czytanie pełne wrażeń czyli jak rozkochać dzieci w książkach – M. Swędrowska.

4.    Moja wymarzona książeczka czyli o tym, jak słowa mogą leczyć – E. Stadtmuller.

5.     Od bajek wszystko się zaczyna – M. Sypek, W. Husar – Przedszkole Publiczne nr 34 w Tarnowie.

Warsztaty:

1.   Wielozmysłowa przygoda z książki – rozwój, zabawa, relacje – dr D. Bełtkiewicz.

2.   Teatrzyk – Kamishibai w praktyce – W. Husar

Na podstawie udziału w wykładach i warsztatach można uzyskać 10 godzin lub 15 godzin w ramach PDZ dla osób, które przygotują scenariusz zajęć z bajkoterapii.

Rejestracja on-line:  https://bpt.edu.pl/index.php/nasza-oferta/konferencja-rejestracja