ZARZĄDZANIE - studia licencjackie w nowej odsłonie!

23-09-2021

Zarządzanie - studia licencjackie w nowej odsłonie ze specjalnościami:

• E - biznes
  • FinTech & Blockchain

Według ankiety przeprowadzonej wśród liderów biznesu, do końca tej dekady ponad 10% globalnej produkcji gospodarczej będzie podlegać transakcjom na blockchainie. Ta wciąż młoda technologia, na której opierają się również kryptowaluty takie jak Bitcoin czy Ethereum, rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej firm, również spoza sektora finansowego, włącza blockchain i kryptowaluty do swoich łańcuchów wartości związanych z logistyką, handlem czy ubezpieczeniami.

Jaką wiedzę zdobędziesz w tym zakresie w Tarnowskiej Szkole Wyższej w ramach nowych specjalności na kierunku Zarządzanie?

• Co to jest Blockchain i jakie może mieć znaczenie z punktu widzenia ekonomii?
  • Gdzie, a przede wszystkim jak można wykorzystać największy potencjał blockchain?
  • Model Biznesowy Blockchaina.
  • Co to są kryptowaluty i jaki mają wpływ na świat finansowy?
  • Co to są zdecentralizowane finanse (DeFi)?
  • DeFi a obecny system finansowy.
  • Przyszłość i jaka jest stawka?

Rekrutacja trwa - zapraszamy!