Dyplomy ukończenia studiów wyższych w Tarnowskiej Szkole Wyższej będą wydawane po 15 sierpnia br.

23-07-2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, ze względu na trwający sezon urlopowy przedłuża się procedura zatwierdzenia nowego wzoru dyplomu naszej Uczelni. Opóźnienie w tym względzie dotyczy pięciuset innych polskich Uczelni. W związku z tym bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość. Wszystkim Absolwentom, którzy z jakiegoś powodu pilnie potrzebują potwierdzenia ukończenia studiów wydajemy stosowne zaświadczenia.  Mamy nadzieję, że dyplomy będą dla Państwa gotowe do odbioru po 15 sierpnia br.