Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe „Pro Akademia” rozstrzygnięty!

08-06-2021

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w konkursie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe PRO AKADEMIA, w kategorii wiekowej do lat 12 zwyciężyła praca Alicji , a w kategorii od 13-18 lat praca Blanki! Gratulujemy zwycięzcom, publikujemy nagrodzone prace, dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zapraszamy do kolejnych konkursów – już wkrótce!