Pięknie aktywna w Majówkę !!!

27-04-2021

Pięknie aktywna w Majówkę ? Czemu nie !!! Jeśli chcesz dowiedzieć się jak połączyć aktywność fizyczną z pięknym wyglądem? Jak zadbać o swoją skórę podczas wysiłku fizycznego? Zapraszamy na webinar „Aktywność fizyczna- wpływ na cerę”, który poprowadzi Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym, studentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej Klaudia Kłos. Wydarzenie to odbędzie się on-line w dniu 29.04 2021 r. o godzinie 18.00.

Udział w webinarze daje możliwość zaliczenia 10 godzin w ramach Modułu Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Webinar skierowany do studentów kierunku kosmetologii. Na adres mailowy, który student poda przy zapisie na webinar Pani Doktor Karolina Szymura, Kierownik Katedry Kosmetologii prześle link z zaproszeniem do udziału w wydarzeniu. Obowiązuje limit 25 osób. Serdecznie zapraszamy studentów innych uczelni, dla których przygotowaliśmy 15 miejsc. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Zapisy na webinar odbywają się wyłącznie mailowo pod adresem: dzialnauczania@tszw.edu.pl Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy !