Konferencja Naukowa "Kryminalistyka i zmieniająca się rzeczywistość miejsc przestępstw"-17 kwietnia 2021 r. - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów studiów licencjackich i magisterskich kierunków psychologia i pedagogika.

09-04-2021

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zdobycia 20 godzin zaliczeniowych w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Warunkiem ich zdobycia jest przedstawienie streszczeń z trzech prelekcji oraz wydruk programu konferencji z zaznaczonymi wystąpieniami, w których brali udział bierny.