"Gabinet kosmetologiczny jako miejsce realizacji promocji zdrowia" webinar dla studentów kierunku kosmetologia.

29-03-2021

W Światowym Dniu Zdrowia, 7.04.2021 r. o godz. 17.30 dr Karolina Szymura- Kierowwnik Katedry Kosmetologii Tarnowskiej Szkoły Wyższej zaprasza na bezpłatny webinar "Gabinet kosmetologiczny jako miejsce realizacji promocji zdrowia", skierowany do studentów kierunku kosmetologii. Udział w webinarze daje możliwość zaliczenia 10 godzin w ramach Modułu Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Webinar odbędzie na platformie Zoom. Na adres mailowy, który student poda przy zapisie na webinar Pani Doktor Karolina Szymura prześle link z zaproszeniem do udziału w wydarzeniu. Obowiązuje limit 25 osób. Zapisy na webinar odbywają się wyłącznie mailowo pod adresem: dzialnauczania@tszw.edu.pl Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!