Publikacja wykładowcy Tarnowskiej Szkoły Wyższej, Pana dr. Marka Chyca w czasopiśmie naukowym Polish Journal of Cosmetology

11-02-2021

Uprzejmie informujemy, że Pan dr Marek Chyc - wykładowca w Katedrze Kosmetologii Tarnowskiej Szkoły Wyższej jest autorem artykułu oryginalnego pt. "Olejek paczulowy, ocena jakości hedonicznej i zafałszowania" opublikowanego w Polish Journal of Cosmetology. Zapraszamy naszych studentów - w szczególności kierunku kosmetologia, do zapoznania się z treścią artykułu. Jednocześnie informujemy, że nasza Uczelnia jest prenumeratorem czasopisma Polish Journal of Cosmetology, które jest udostępniane w ramach działalności Koła Naukowego studentów kierunku kosmetologia "Kleopatra".  Wszystkie osoby zainteresowane dostępem do czasopisma lub członkostwem w Kole Naukowym prosimy o kontakt z jego opiekunem, Panią dr Karoliną Szymurą - Kierownikiem Katedry Kosmetologii, Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych TSzW.